Vaser samt teburk

Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk
Vaser samt teburk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, TEBURK, porslin, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld dekor, höjd 17-23 cm

Vaser med lagningar och nagg

798996

2020-08-05