Soffa och fåtöjer

Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer
Soffa och fåtöjer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJER, 3, dlr, blandstil, 1900-talets första hälft, stomme i mörkbetsat trä, skuren dekor på armstöd, sitsar med sadelgjord, lösa rygg- och sittplymåer med textil klädsel, sitthöjd ca 45, rygghöjd 85, soffans längd 125 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

799004

2020-08-09