Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIGGO BOESEN (1907-1985): "Fox", korgstol, formgiven 1936, rotting och bambu, djup 91 cm, bredd 70 cm, sitthöjd 29-34 cm
Bruksslitage, flät med skador
799006
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här