Viggo Boesen korgstol "Fox"

Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol
Viggo Boesen korgstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIGGO BOESEN (1907-1985): "Fox", korgstol, formgiven 1936, rotting och bambu, djup 91 cm, bredd 70 cm, sitthöjd 29-34 cm

Bruksslitage, flät med skador

799006

2020-08-05