Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ´´Forbidden Fruit´´, skulptur, i form av ett äpple, guldpatinerad brons, signerad och numrerad W 37/99 på bricka, höjd 32 cm, diameter ca 30 cm.
799017
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här