Andreas Wargenbrant skulptur "Forbidden Fruit"

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ´´Forbidden Fruit´´, skulptur, i form av ett äpple, guldpatinerad brons, signerad och numrerad W 37/99 på bricka, höjd 32 cm, diameter ca 30 cm.

799017

2020-08-09