Per Adalbert oljemålning

Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning
Per Adalbert oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ADALBERT (född 1953): Komposition, signerad Adalbert, olja på duk, 61x51 cm

799026

2020-08-05