Robert Engström väggpendyl
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 75 största bredd 45 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
799029
2020-08-09