Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, mahognyfanér, skjutdörrar i glas, 4 hyllplan, höjd 91, 107,5x30 cm

Fanérskador, saknar 2 hyllplanshållare

799039

2020-08-05