Lokor 1 par

Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par
Lokor 1 par

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LOKOR, 1 par, 1800-tal, bemålat och skulpterat trä, lämgd ca 66 cm

Slitage

799051

2020-08-08