Svetoslav Novossadiuk oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Katter och pensel, monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 50x70 cm

Oramad

799053

2020-08-08