Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1995-2008), 4 färglitografier, ur serien "Världsdelarna", signerade och numrerade 85/200, ca 75x52 cm
799067
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här