Litografier Bengt Lindström

Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1995-2008), 4 färglitografier, ur serien "Världsdelarna", signerade och numrerade 85/200, ca 75x52 cm

799067

2020-08-06