Holmegaard vas

Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas
Holmegaard vas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OTTO BRAUER, flaska med propp, glas, Holmegaard, Danmark, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd inklusive propp 48 cm

mindre bruksslitage

799070

2020-08-12