Byrå 1900-talets mitt

Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

BYRÅ, 4-lådig, 1900-talets mitt, teakfanér, benavslut i mässing, höjd ca 80, 89 x 41 cm

Slitage, märken, fläckar

799078

2020-08-17