Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålat, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor a 30 cm, samt 7 stolar
Slitage, märken, fläckar, vissa stolar rickiga
799080
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här