Byrå 6-lådig

Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig
Byrå 6-lådig

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, 6-lådig, 1900-tal, betsat trä, höjd ca 140, 54 x 40 cm

1 lås saknas, slitage

799082

2020-08-17