Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ, 6-lådig, 1900-tal, betsat trä, höjd ca 140, 54 x 40 cm
1 lås saknas, slitage
799082
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här