Byrå 3-lådig England
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 3-lådig, England, fanér i mahogny, höjd ca 66, 91 x 50 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage
799083
Päivämäärä:
2020-08-17