Tesamovar
Vollendet
2020-08-06
799086
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TESAMOVAR, mässing och porslin, 1900-talets början, höjd ca 40 cm
Stötskador, slitage, del saknas