Tesamovar

Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESAMOVAR, mässing och porslin, 1900-talets början, höjd ca 40 cm

Stötskador, slitage, del saknas

799086

2020-08-06