Kluchnikov oljemålning

Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning
Kluchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Fåglar i skärgården, signerad V. Kluchnikov, daterad atergo 2010, olja på duk, ca 99x73 cm

799091

2020-08-05