Kjell Andersson oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KJELL ANDERSON (född 1937): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad K A -79, atergo Kjell Anderson -80, olja på pannå, 32x25 cm
Kuntoraportti
799101
Päivämäärä:
2020-08-05