Kjell Andersson oljemålning

Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

KJELL ANDERSON (född 1937): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad K A -79, atergo Kjell Anderson -80, olja på pannå, 32x25 cm

Kuntoraportti

799101

Päivämäärä:

2020-08-05