Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Scha208/310, litografi, bildmått ca 33x40 cm

799132

2020-08-06