Leif Knudsen oljemålning

Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning
Leif Knudsen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF KNUDSEN (1928-1975):"Skadesjuten", signerad och daterad Leif K. 71, olja på duk, ca 100x75 cm

799141

2020-08-06