Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1900-talets andra hälft, furu,gångjärn, lås och beslag i smide, 2 nycklar finns, höjd ca 48 samt 90x89 cm

Slitage

799159

2020-08-10