Frukostservis Royal Worcester
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL WORCESTER, "Evesham", servisdelar 15 st, bestående av: 4 crèmekoppar med lock, 2 äggkoppar, 4 assietter, 2 mindre räfflade skålar, 2 smörsnäckor, sockerskål med lock
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma
799165
2020-08-10