Frukostservis Royal Worcester

Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester
Frukostservis Royal Worcester

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROYAL WORCESTER, "Evesham", servisdelar 15 st, bestående av: 4 crèmekoppar med lock, 2 äggkoppar, 4 assietter, 2 mindre räfflade skålar, 2 smörsnäckor, sockerskål med lock

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, mikronagg kan förekomma

799165

2020-08-10