Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
SALTKAR, 1 par, silver, glasinsats, svenska importstämplar, höjd ca 4 cm, vikt exkl. glas ca 41 g
1 st glasinsats med mindre nagg
799176
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här