Saltkar ett par silver

Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver
Saltkar ett par silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, glasinsats, svenska importstämplar, höjd ca 4 cm, vikt exkl. glas ca 41 g

1 st glasinsats med mindre nagg

799176

2020-08-16