Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES LOW (England, 1860-1920): Landskapsmotiv med hästar, signerad C Low, akvarell, bildmått ca 32x49 cm
799179
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här