Charles Low akvarell

Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell
Charles Low akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES LOW (England, 1860-1920): Landskapsmotiv med hästar, signerad C Low, akvarell, bildmått ca 32x49 cm

799179

2020-08-06