Takkrona 1960-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKKRONA, 1960-tal, rokokostil, 3-armad, vitlackerad med dekor av blad och polykroma blommor, höjd ca 45, diameter 37 cm
Smärre ytskador o färgbortfall, ett imitationsljus (plast) med skador
799202
2020-08-06