Chiffonjé sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 132, 89x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skiva m repor, smärre ytskador, skivan ngt trög
799203
2020-08-06