Chiffonjé sengustaviansk stil

Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil
Chiffonjé sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 132, 89x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skiva m repor, smärre ytskador, skivan ngt trög

799203

2020-08-06