Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med låda i sargen, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnötsrot och mahogny, höjd ca 78, 85x38 cm

Fanér- och ytskador, bakstycke med spricka
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

799210

2020-08-06