Skåp 1800-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP med låda i sargen, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnötsrot och mahogny, höjd ca 78, 85x38 cm
Fanér- och ytskador, bakstycke med spricka
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
799210
2020-08-06