Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALLBYRÅ, 1950/60-tal, 3 lådor, fanér i teak, svartmålat underrede, höjd ca 63 samt 50x30 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
799214
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här