Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
BRENDT FRIBERG, vas, oxblodsglaserat stengods, Gustavsberg 1942, signerad Friberg samt studiohand, höjd 25 cm
Omfattande lagningar
799215
2020-08-06