Hatthylla Hafa

Hatthylla Hafa
Hatthylla Hafa
Hatthylla Hafa
Hatthylla Hafa
Hatthylla Hafa
Hatthylla Hafa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HAFA, hatthylla, 1900-talets andra hälft, teak o metall, höjd ca 29, 81x33 cm

Brukslitage

799229

2020-08-06