Golvlampor Cottex

Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex
Golvlampor Cottex

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COTTEX SWEDEN, golvlampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, svängbar arm, etikettmärkning, höjd inkl skärm 153 cm

Brukslitage

799232

2020-08-06