Soffbord 1900-talets mitt
2020-08-06
799233
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, konturerad skiva fanérad i valnötsrot, svängda ben, höjd ca 57, diameter 85 cm
Ytskador, fläckar