Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, konturerad skiva fanérad i valnötsrot, svängda ben, höjd ca 57, diameter 85 cm
Ytskador, fläckar
799233
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här