Soffa GE-290/3 design Hans J Wegner

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS J WEGNER, "GE-290/3", soffa, Getama, Danmark, 1960-tal, formgivningsår 1959, stomme i ek, lösa sittplymåer, klädsel i ylle, sitthöjd ca 38, längd 182 cm

Ryggplymåer saknas, skador, klädsel med fläckar

799243

2020-08-06