Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKBORD, tidigt 1900-tal, bemålat trä, löstagbar bricka i glaserat lergods, höjd ca 71, diameter 57 cm
Bortfall av glasur, slitage
799246
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här