Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
GRUVLYKTOR, 2 st, mässing, British Coal Mining Company, Wales, slutet av 1900-talet, serienummer 343765/343752, höjd ca 22 cm
Slitage
799260
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här