2 st gruvlyktor

2 st gruvlyktor
2 st gruvlyktor
2 st gruvlyktor
2 st gruvlyktor
2 st gruvlyktor
2 st gruvlyktor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GRUVLYKTOR, 2 st, mässing, British Coal Mining Company, Wales, slutet av 1900-talet, serienummer 343765/343752, höjd ca 22 cm

Slitage

799260

2020-08-12