Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, omkring år 1800, fanerat i mahogny, fotavslut samt lister i mässing, utdragbara ljusbrickor, blindlåda i sargen, höjd ca 77, 93x45 cm
Lagning, blekt, ytskador
799269
2020-08-08