Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, omkring år 1800, fanerat i mahogny, fotavslut samt lister i mässing, utdragbara ljusbrickor, blindlåda i sargen, höjd ca 77, 93x45 cm

Lagning, blekt, ytskador

799269

2020-08-08