Cylinderspeldosa 1800-tal

Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal
Cylinderspeldosa 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets slut, 6 melodier, lock med tryckt dekor, lådans mått ca 11, 32x17 cm

Ytskador, nyckel saknas

799270

2020-08-08