Samovar pläter

Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter
Samovar pläter

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-tal, England, pläter, med spritbrännare, höjd ca 41 cm

Lock med mindre bucklor, smärre slitage

799271

2020-08-08