Glössner & Co golvlampa

Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa
Glössner & Co golvlampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BO NOTINI, golvlampa, 1900-talets mitt, fot och stång i mässing och lackerad metall, dubbla kupor den inre optikblåst och matterad, den yttre med slipad och etsad dekor, höjd ca 173 cm

Slitage, repor, kupa med nagg, fotens stömbrytare borta

799278

2020-08-08