Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, med infällda glas samt lampa med kupa i glas, teak, höjd ca 98, bredd 46 cm

Enstak tränagg, smärre slitage

799291

2020-08-10