Erik Höglund Tratt Boda

Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda
Erik Höglund Tratt Boda

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND, "Tratt", glasservis, 24 dlr, Boda, 1970-tal, bestående av: 4 ölglas, 4 vinglas, 4 starkvinsglas, 4 champagneglas, 4 snapsglas, 4 martiniglas

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

799304

2020-08-10